5 مزیت مکمل پروتئین پمپ که نمی دانستید!

برای بیشتر ما پیش آمده که بارها در آینه نگاهی به اندام مان انداخته ایم یا صدها عکس از خودمان می گیریم، اما از انداممان رضایت نداریم و در نهایت برای داشتن بدنی ورزیده و شاداب و سالم راهی باشگاه های ورزشی می شویم. اما آیا این کار تمام ماجرا است؟ جالب است بدانید عضلات برای بازسازی و حجم گرفتن به تغذیه سلولی مناسب نیاز دارند تا علاوه بر فایق آمدن بر خستگی و کرختی ماهیچه توان و قدرت بیشتری نیز برای بازسازی داشته باشند. چنین چیزی را می توان با مصرف مکمل پروتئین پمپ برای عضلات فراهم آورد. این مکمل به عضلات در بهبود کارایی، حجیم شدن و ...کمک خواهد کرد. اگر می خواهید بدانید که مکمل پروتئین پمپ چیست و چه تاثیری بر عضلات بدن خواهد گذاشت تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پمپ چیست و مکمل پروتئین پمپ چه کاری انجام  می دهد؟مکمل پمپ

پمپ به تورم سلولی مرتبط است. عضلات به دلیل نیازهای جسمی، واکنش های شیمیایی و دریافت مواد مغذی متورم می شوند این کاربرای کم نیاوردن عضلات در شرایط سخت لازم بوده و در بسیاری از تمرینات ورزشی نقش اصلی را دارد. در واقع فرایندی است که در آن ماهیچه ها با مواد مغذی اضافی، آب و اکسیژن پر می شوند. هدف این است که ماهیچه ها گرم بمانند و  در عین حال منجر به ظاهر عالی می شود.

مصرف مکمل پروتئین پمپ یک روش عالی برای به حداکثر رساندن رشد عضلات است؛ تورم سلولی که در بالا ذکر کردیم با نحوه تصمیم گیری بدن برای ایجاد عضله ارتباط دارد. در اصطلاحات غیر علمی، سیگنالینگ پروتئین عضله این است که چگونه ماهیچه ها به بدن شما می گویند مواد مغذی بیشتری ارسال کنيد و با آن ها چه کار کنيد. افزایش حجم کلی سلول های عضلانی و همچنین هیدراتاسیون و رساندن مواد مغذی به آن ها، راهی عالی برای به حداکثر رساندن بازدهی شما بعد از تمرینات قدرتی است.

بنابراین دریافت مکمل پروتئین پمپ قبل از تمرینات ورزشی یک روش خوب برای سرحال نگه داشتن ماهیچه ها و گرفتن یک نتیجه عالی است.

اگر می خواهید بدانید مصرف مکمل پروتئین پمپ چه نتایجی را به دنبال دارد با ما همراه باشید؛ در ادامه ما پنج مزیت اصلی مصرف مکمل پروتئین پمپ را برای تان آماده توضیح داده ایم.

مزایای استفاده از پروتئین مکمل پمپ

  • افزایش استقامت بدن با مکمل پروتئین پمپ

مصرف مکمل پروتئین پمپ برای اینکه عضلات توان ادامه دادن به تمرینات را داشته باشند ضروری است ! اصطلاح علمی پمپ، "پمپاژ خون" نامیده می شود، که شامل فرآیند رساندن خون غنی از اکسیژن به ماهیچه هایی است که در حال فعالیت هستند. به زبان ساده عضلات برای انجام کار به اکسیژن نیاز دارند، خون اکسیژن را به ماهیچه ها می رساند، ماهیچه ها وزنه را بالا و پایین می کنند، طبیعی است که با پمپاژ بیشتر خون، توان و استقامت ماهیچه در انجام کار افزایش می یابد.

 

  • مصرف مکمل پروتئین پمپ و رساندن مواد مغذی

از آن جایی که ورزشکاران به افزایش حجم علاقه دارند مصرف مکمل پروتئین پمپ در این زمینه کمک کننده است. مصرف پروتئین پمپ باعث افزودن مواد مغذی عضله ساز به خونی می شود، که به سمت عضلات می رود و خودش  نیز سرشار از اکسیژن است، بنابراین ماهیچه ها هرچه مواد مغذی بیشتری دریافت کنند، بازیابی سریع تر و افزایش حجم بیشتری خواهند داشت.

  • مصرف مکمل پروتئین پمپ و از بین بردن کرختی عضله

احتمالا شما نیز خیلی اوقات درد و گرفتگی ماهیچه بر اثر تمرین در باشگاه را تجربه کرده اید این موضوع به علت تجمع اسید لاکتیک در عضلات رخ می دهد. مخصوصا اگر بعد از مدت زیادی دوباره ورزش کردن را شروع کرده باشید. اسید لاکتیک می تواند قاتل دستاوردهای ورزشی باشد. چون بر اثر درد و کرختی باشگاه را زودتر ترک خواهید کرد. خوشبختانه، مصرف پروتئین مکمل پمپ چاره کار است. پروتئین مکمل پمپ با افزایش جریان خون و رساندن مواد مغذی می تواند عضلات فعال را به سرعت سم زدایی کند. مصرف مکمل پمپ به از بین بردن اسید لاکتیک در هنگام ورزش کردن کمک می کند و حتی می تواند درد روز بعد را از بین ببرد.

  • گسترش عضله با مکمل پروتئین پمپ

وقتی مکمل پروتئین پمپ را مصرف می کنید عضلات شما منبسط می شود زیرا مکمل پروتئین پمپ در واقع در حال گسترش بافت فاسیال عضله است. به عبارت دیگر، عضله را گسترش می دهد و حجم آن در حال افزایش است. بنابراین حجیم تر شدن و پرتر شدن عضلات از نتایج مصرف مکمل پروتئین پمپ است.

  • با مکمل پروتئین پمپ احساس بهتری نسبت به عضلات خود خواهید داشت.

با مصرف مکمل پروتئین پمپ عضله سازی با سرعت بیشتری انجام می گیرید بنابراین عضلات شما پرتر و حجیم تر خواهد شد. پس طبیعتا احساسات بهتری نسبت به اندام خود خواهید داشت و رضایت تان بالاتر خواهد رفت.

 

 

از این محصولات دیدن کنید:

پودر افتر بایوتک یو اس ای پمپ

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه