مکمل افزایش قد چه تاثیری در رشد دارد؟ آیا واقعا تاثیرگذار است؟

بسیاری از ما در مورد چگونگی افزایش قد و بلند قد بودن کنجکاو هستیم. یکی از مواردی که هنگام فکر کردن به افزایش قد به ذهنمان میرسد، "مکمل افزایش قد" است. مطالعات و تحقیقات زیادی درباره مکمل افزایش قد وجود دارد که نتایج اثبات شده ای را نشان داده اند.

معمولاً در طی بسته شدن مرحله رشد، رشد استخوان ها دچار توقف می شود. این مرحله معمولاً در سنین 18 تا 21 سالگی در پسران و دختران اتفاق می افتد. بسیاری از کسانی که پس از یک سن خاص افزایش قد را تجربه نکره اند، آرزو دارند که چند سانتی متر به قد خود اضافه کنند. بلند قد بودن تا حدودی می تواند بر جنبه های اجتماعی و کاری شخص اثر گذار باشد خبر خوب این است که مکمل افزایش قد می تواند به افراد در رسیدن به این هدف کمک کند.

آیا مکمل افزایش قد واقعاً موثر است؟مکمل افزایش قد

اگر در مورد سایر  مکمل های تغذیه ای و خوراکی اطلاعاتی داشته باشید و به استفاده از آن ها معتقد باشید  پس با روند و سازوکار کلی اثر گذاری مکمل ها آشنایی دارید، اگر هم آشنایی ندارید ایرادی ندارد ما در اینجا به شما می گوییم که چگونه مکمل افزایش قد بر روی قد افراد تاثیر می گذارد.  اگر شما یک نوجوان یا جوان هستید که هنوز در مرحله رشد هستید، مصرف یک مکمل افزایش قد برای شما مناسب است.

انواع مکمل افزایش قد در بازار وجود دارد که به شما کمک می کنند که بدون توجه به سن خود، قد خود را افزایش دهید. قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، بیایید ببینیم که مکمل افزایش قد چگونه کار می کند و چگونه یک مورد مناسب را برای شما انتخاب می کنند.

عواملی که روی قد تأثیر می گذارند کدامند؟

فاکتورهای زیادی وجود دارد که در رشد قد در مردان و زنان موثر است. برخی از این عوامل عبارتند از: ژنتیک، سبک زندگی، عادات غذایی و شرایط سلامتی جسمانی هر فرد. ما نمی توانیم کاری کنیم که شرایط ژنتیکی را تغییر دهیم. با این حال، اگر رشد قد به دلیل شرایط غیر ژنتیکی متوقف شده است، می توان سعی کرد آن عوامل را تغییر داد.

مکمل افزایش قد می تواند برای افرادی که به دلیل تغذیه نامناسب، عدم تعادل هورمونی و ... افزایش  قد آن ها متوقف شده است، شگفتی ایجاد کند. مواردی وجود دارد که حالت نشستن نامناسب باعث کوتاه شدن قد کودک می شود. با اصلاح وضعیت بدن خود می توانید به راحتی قد خود را افزایش دهید. ورزش های کششی به شما کمک می کنند تا حدی قد خود را افزایش دهید. اگر رژیم، ورزش و سبک زندگی تاثیری در قد شما ندارد، باید مکمل افزایش قد را انتخاب کنید.

مکمل افزایش قد چگونه کار می کند؟مکمل افزایش قد

درک این نکته مهم است که مکمل رشد قد از مواد بسیار مغذی تشکیل شده اند و دارای مواد مغذی حیاتی مانند: ویتامین D3، ویتامین B12، کربنات کلسیم، روی و غیره است که به شما کمک می کند تا به طور طبیعی قد خود را افزایش دهید.

HGH یک ماده اساسی در بدن انسان است که مسئول برخی از فرایندهای بیولوژیکی در بدن شما مانند رشد سلول، بازسازی سلول ها، بهبود توده استخوان و قدرت آن، خواب بهتر و غیره است. عملکردهای بی شماری توسط HGH انجام می شود. مکمل افزایش قد باعث افزایش سطح HGH در بدن انسان می شوند که به ترمیم غضروف های بدن کمک می کند.

مکمل افزایش قد متشکل از اسیدهای آمینه ضروری است که سطح HGH شما را بالا می برند. با مصرف روزانه مکمل افزایش قد می توانید قد خود را تا حدی افزایش دهید. به جای اینکه فقط به غذا اعتماد کنید، می توانید برای خرید بهترین مکمل افزایش قد در بازار به صورت آنلاین خرید کنید.

مکمل افزایش قد ساده ترین و مطمئن ترین گزینه برای افزایش قد شما است. دلیل این امر این است که تنها کافی است مکمل را مصرف کنید و هیچ کار دیگری نیاز نیست انجام دهید. پیگیری این مکمل ها بسیار ساده تر است و می بینید که چگونه به شما در افزایش قد کمک می کنند. اگر در بهبود سطح HGH بسیار جدی هستید، مکمل افزایش قد برای شما بهترین گزینه هستند. همه مواد موجود در مکمل افزایش قد می توانند باعث بهبود توده استخوان و قدرت مفصل شوند.

 

از این محصولات دیدن کنید:

قرص انرژکس گلدن لایف

 

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه