فواید استفاده از بالم لب

به معنای واقعی کلمه بالم لب چیزی نیست جز نجات دهنده لب ها ! حتما حس داشتن لبهای ترک خرده و خشک و بدون رطوبت را در زمستان یا در هوای خیلی گرم و خشک تابستان تجربه کرده اید، تحمل این حالت ناخوشایند است. ما برای رفع این مشکل بالم لب را توصیه می کنیم، و در این مطلب از هما به توضیح کاربرد بالم لب و مزایای آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

مزایای بالم لببالم لب

اگر خواهان داشتن لب هایی با پوستی سالم و صاف و بدون ترک هستید ! بالم لب همان چیزی است که به آن نیاز دارید. همانطور که می دانیم پوست روی لب حساس تر و نازک تر از پوست صورت شما است بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری دارد در ادامه برخی مزایای استفاده از بالم لب را با هم مرور می کنیم.

 

  • افزایش سرعت بهبود ترک های لب: استفاده از بالم لب موجب بهبود سریع لب های خشک و ترک خورده می شود. پوست لب های شما نازک تر از پوست صورت تان است.  بنابراین در صورت ابتلا به ترک و خشکی لب ها، استفاده از بالم لب، باعث میشود آرامش خاطر داشته باشید که لب های شما به خوبی آبرسانی شده و زودتر بهبود می یابد.

 

  • به شما احساس بهتری راجع به ظاهرتان میدهد: لب های شما ممکن است به علت مصرف برخی داروها یا عدم رسیدگی مرتب یا سرمای زمستان ترک خورده و خشک باشد و از این بابت احساس شرم و ناراحتی داشته باشد. استفاده از بالم لب ضمن درمان ترک و خشکی لب ها حس شرمی که در شما ایجاد شده است را برطرف می کند.
  • لب های زیباتری خواهید داشت: برای داشتن لب هایی با ظاهری جوان و لطیف عادت کنید که به طور منظم از بالم لب استفاده کنید یک لایه بالم لب بزنید و اجازه دهید تا جذب شود و در زمانی کم لبهایتان زیبا و جذاب خواهد شد.

 

  • محافظت در برابر آفتاب: این روزها بالم لب ها حاوی SPF هستند. در این حالت اگر شما هم از ضد آفتاب و هم از بالم لب استفاده کنید اشعه های مضر آفتاب هیچ ضرری به پوست شما نمیرسانند، چرا که بسیار مهم است که نه تنها از پوست خود بلکه از لب های خود در برابر اشعه های مضر خورشید نیز محافظت کنید.

 

  • لب های شما زیباتر و پُرتر به نظر خواهند رسید: همه ما خواهان داشتن لب های زیباتر و البته پرترهستیم. از طرفی آبرسانی می تواند به شکل گیری کلاژن کمک کند، بنابراین یک بالم لب خوب می تواند گردش خون را تقویت کند، و در نتیجه باعث پُرتر دیده شدن لب های شما می شود.

 

  • کیفیت استفاده از رژ لب را بالا میبرد: اگر برایتان پیش آمده در صورت استفاده از رژلب های مات با ماندگاری بالا دچار ترک و پوسته پوسته شدن لب شوید چاره کار استفاده از بالم لب پیش از زدن رُژ لب است، این کار رطوبت پوست لب را حفظ می کند و مانع از ترک خوردن آن می شود.

اهمیت استفاده از بالم لب در زمستانبالم لب

هنگامی که دما کاهش می یابد، احتمالاً شما محافظت بیشتری از پوستتان به عمل می اورید تا از خشک شدن و صدمه دیدن آن جلوگیری کنید، مثل زدن کرم های مرطوب کننده به صورت یا دست هایتان اما آیا تا به حال به محافظت از لب هایتان فکر کرده اید؟ احتمالاً تا به حال به لب هایتان که به همان اندازه در برابر سرمای هوا آسیب پذیر هستند و به راحتی خشک و پوسته پوسته می شوند ، فکر نکرده باشید اما بدانید محافظت از لب ها امری مهم است. به همین دلیل ضروری است که شما مرتباً بالم لب بزنید.

 

داشتن یک بالم خوب در زمستان ضروری است زیرا یک مانع محافظتی بین لب های شما و هوای سرد زمستان ایجاد می کند. پوست لب لطیف است و هیچ غده چربی ندارد، به این معنی که به طور طبیعی روغن های مرطوب کننده ای که سایر نقاط پوست بدن تان تولید می کند، تولید نمی کند. بنابراین در معرض آسیب دیدگی ناشی از سرمای هوا قرار خواهد گرفت. اینجاست که بالم لب به کمک شما می آید، لب های شما را مرطوب می کند، و در برابر سرمای هوا لب را هیدراته نگه میدارد.

 

اگر فکر میکنید در زمستان از گزند اشعه های مضر آفتاب در امان هستید اشتباه می کنید . بیشتر افراد در زمستان در استفاده از ضد آفتاب غفلت می ورزند که این موضوع موجب پیری پوست خواهد شد پوست لب هیچ کسی ملانین طبیعی ندارد، به این معنی که دهان شما هیچ محافظ طبیعی در برابر آفتاب ندارد. همان طور که گفته شد بالم لب مقداری ضد آقتاب نیز در خود دارد بالم لب نه تنها پوست لب های شما را صاف نگه می دارد بلکه از آفتاب سوختگی و سایر آسیب های ناشی از آفتاب جلوگیری می کند.

به خاطر داشته باشید برای شاد نگه داشتن لب ها بالم لب را به آرامی روی لب های خود ماساژ دهید و هر 2_3 ساعت یک بار دوباره آن را تمدید کنید.

 

 

از این محصولات دیدن کنید:

بالم لب آلبالو کامان

بالم لب عسل

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه