سلامت و مراقبت با محصولات سوپرابیون

انواع قرص سوپرابیون

کپسول مکس ویژن سوپرابیون

کپسول مکس ویژن سوپرابیون جهت سلامت چشم وتقویت بینایی و محافظت از چشم در برابر نور خورشید وآلودگی‌های محیطی وآب مروارید مناسب است. عوامل آسیب رساندن مانند نور خورشید که موجب تشکیل رادیکال‌های آزاد می‌شوند، رادیکال های آزاد مشکلات زیادی را در بدن ایجاد می‌کنند که یکی از این بیماری ‌ها آب مروارید می باشد. این رادیکال ها می‌توانند بینایی فرد را تحت تاثیر قرار دهند. مکس ویژن یک ترکیب کامل برای تقویت بینایی و حفاظت سلامت چشم وپیشگیری از اشعه UV است.

این کپسول سوپرابیون دارای ترکیبات و مواد موثری است که بر روی سلول‌های چشم تاثیر می‌گذارد، این ترکیبات شامل:  

ویتامین A : بتاکاروتنین نمی‌تواند به شما کمک کند که در تاریکی ببینید، اما می‌تواند سلامت چشمان وبینایی شما را به چند شیوه تقویت کند. وقتی ما بتاکاروتنین مصرف می کنیم این ماده به ویتامین A تبدیل می‌شود. از آنجا که بتاکاروتنین یک آنتی اکسیدان قوی است، علاوه بر تقویت چشم و بینایی می‌تواند از آسیب رادیکال‌های آزاد و سموم به سلول‌ها نیز جلوگیری کند.

لوتئین : این ماده بطور طبیعی درون چشم انسان یافت می‌شود و کاروتنوئید قدرتمندی است که از عبور نور مضر خورشید جلوگیری می‌کند.ماکولا لوتئا قسمتی از شبکیه است که مسئول جمع آوری جزئیات از مراکز میدان دید چشم است و نور مضر خورشید موجب آسیب رسیدن به آن می‌شود. لوتئین و زیگزانتین در حکم نوعی عینک آفتابی برای شبکیه هستند و خطرAMD را کاهش می‌دهند،  تابش نور را فیلتر می‌کنند و حساسیت را نیز کاهش می‌دهند.

ویتامین E : این ویتامین متشکل از هشت آنتی اکسیدان است که مهمترین آنها آلفاتوکوفرول است. ویتامین E در همه ی بافت‌های بدن ذخیره شده است. این ویتامین یک آنتی اکسیدان طبیعی است و برای مقابله با رادیکال‌های آزاد برای مراقبت از پوست و چشم بسیار مناسب است. ویتامین E  در رطوبت نرمی و لطافت پوست نیز موثر است و خاصیت محافظت کنندگی در برابر نور آفتاب دارد،  به دلیل اینکه چشم در معرض نور قرار دارد و افزایش سن تاثیر زیادی را برروی آن دارد.

 

قرص مولتی پریناتال سوپرابیون

قرص مولتی پریناتال سوپرابیون حاوی ویتامین ها وعناصر ضروری مورد نیاز بدن جهت سلامت مادر و جنین می‌باشد. این مکمل غذایی به رشد جنین بسیار کمک می‌کند و هر قرص حاوی ترکیبات مکمل از ویتامین‌ها و عناصر مورد نیاز می‌باشد که به شرح تاثیرات آن می پردازیم:

فولیک اسید : این ماده غذایی در بدن ذخیره نمی‌شود و در زمان بارداری چندین برابر بیشتر از زمان غیر بارداری در بدن دفع می‌شود. بنابراین نیاز به مصرف روزانه آن برای مادران باردار ضروری می‌باشد. همچنین کمبود اسید فولیک، قبل از بارداری و ماه های اول بارداری موجب آسیب رساندن و ضایعه لوله عصبی جنین می‌شود. فولیک اسید با دوز 8000 میکروگرم در قرص مولتی پریناتال سوپرابیون به رشد عصبی جنین کمک می‌کند.

آهن : در دوران بارداری، جنین برای ساخت سلول‌های خونی نیاز به آهن دارد، که مادر باید با تغذیه مناسب  نیاز جنین رابر طرف کند. آهن موجود در این محصول تامیین کننده آهن مورد نیاز دوران بارداری جهت تشکیل موگلوبین جنین می‌باشد.

کلسیم و ویتامین D3 : تاثیر کلسیم و ویتامین D3 در حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها تایید شده و بسیار ضروری می‌باشد. مصرف این عناصر برای بدن به خصوص در دوران بارداری لازم است. دندان‌ها و استخوان‌های مادر به دلیل تغذیه جنین از مادر، دچار کمبود کلسیم و ویتامین شده و به مرور تخریب می‌شوند.

ویتامین A : ویتامین A  یکی از ویتامین‌های مهم در دوران بارداری است که کمبود آن منجربه اختلالاتی در رشد مغز جنین می‌شود. همچنین در بهبود عملکرد سیستم بینایی و ایمنی جنین و مادر بسیار موثر است.

ویتامین B : ویتامین B انرژی مورد نیاز بدن را نیز تامین می کند.

ویتامین‌های A و d3 و E و C و روی : این ویتامین ها به همراه روی به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کنند ویتامین E وc بعنوان آنتی اکسیدان جهت پیشگیری از سرطان بسیار موثر می‌باشد.

قرص زینک پلاس سوپرابیون

قرص زینک پلاس سوپرابیون بهترین مکمل برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است که شامل روی و ویتامین‌های گروه B نظیر اسید فولیک، بیوتین  و اسید پانتوتنیک است. بیوتین و پانتوتنیک  اسید موجب رشد موهای براق، پوستی لطیف و ناخن های سخت می‌شوند. اگر به دنبال یک مکمل مناسب برای جلوگیری از ریزش مو هستید به دنبال عنصر زینک در ترکیبات آن باشید. البته علاوه بر داشتن زینک به مقدار کافی از دیگر مواد معدنی و ویتامین‌های مو مانند :بیوتین، اسید پانتوتنیک و ویتامین B12  را نیز بهرمند باشد. قرص زینک پلاس سوپرابیون در تسریع رشد سلولی وسنتز پروتئین های بدن نقش داشته و موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت پوست و مو ناخن و بهبود رشد ذهنی و جسمی موثر است.

روی (زینک) : از خواص قرص زینک پلاس همین کافی است که یک ماده معدنی حیاتی برای سلامت پوست، مو، ناخن ها است. روی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوان‌ترین عنصر در بدن به شمار می‌آید. این عنصر در فعالیت بیش از 100 آنزیم مختلف بخصوص آنزیم‌هایی که در سوخت و ساز پروتئین‌ها و کربوهیدرات درگیر هستند دخالت دارد، میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخم ها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلول‌ها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ نقش دارد. به طورکلی رشد تا قبل از اتمام سنین رشد به این ماده معدنی وابستگی زیادی دارد. روی به عنوان یکی از مهمترین مواد معدنی در سلامت پوست، فرم گرفتن و استحکام ناخن ها و تقویت ساختار مو نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند.

کمبود روی : کمبود روی در اثر دریافت ناکافی، اختلال جذب، افزایش دفع یا افزایش نیاز به روی و عدم تکاپوی دریافت به وجود می‌آید. بدخوابی، ترس از نور، اختلالات عصبی، اختلال در رشد ، نازک شدن موی سر، کم پشتی و ریزش مو بهبود و ترمیم کننده زخم ها از علائم کمبود روی به شمار می‌آید. کسانی که مبتلا به نور ودرماتیت و پسوریازیس هستند اغلب مبتلا به کمبود روی هستند. کسانی که مبتلا به زخم های پوستی اند، جهت ترمیم و بازسازی سریع تر، نیاز به مقدار روی بیشتری دارند. همچنین افراد مبتلا به آلرژی و التهابات پوستی اغلب دچار کمبود سطح روی در خون خود هستند.

ویتامین های گروه ویتامین ب کمپلکس : ویتامین‌های گروه B یکی از مهمترین گروه ویتامین‌های موثر در سلامت پوست، مو و ناخن به شمار می‌آید. همچنین ویتامین گروهB  در سلامت سیستم عصبی و روانی، جلوگیری از اختلالات حواس و افسردگی تاثیر به سزایی دارند. پانتوتنیک اسید در جلوگیری از بروز آکنه و تسریع روند درمان جوش‌های پوست نقش دارد.

کمبود ویتامینB  : کمبود این ویتامین ها در انسان باعث بروز مشکلاتی از قبیل نارسایی قلبی، ضف عضلانی، عقب ماندگی رشد، پوسته و ترک در لب‌ها، اضطراب، بی خوابی، اختلال در عملکرد سیستم ایمنی، اختلالات عصبی و روانی، طاسی، نرمی ناخن و ریزش مو می‌شود. کمبود بیوتین یا ویتامین B7 باعث ریزش مو، اگزما پوستی و گزگز پوست و شکنندگی ناخن خواهد شد.

کپسول مولتی دیلی ویتامین سوپرابیون

مولتی دیلی نیاز روزانه بدن به ویتامین‌های املاح ضروری بدن را فراهم می‌کند. این مکمل موجب سلامت و تقویت بدن و تامین انرژی موردنیاز روزانه بدن می‌شود.

ویژگی ها ومزایای مولتی دیلی سوپرابیون :

ویتامین‌های گروه B به طور کلی در چرخه متابولیسم سلولی نقش دارند، لذا موجب افزایش متابولیسم بدن شده و رشد و تقسیم سلول ها راافزایش می‌دهند. این ویتامین ها درعملکرد درست دستگاه ایمنی و عصبی نقش دارند و برای سلامت پوست و ماهیچه‌ها ضروری هستند. ویتامین‌های گروهB  باعث کاهش استرس و افسردگی و سلامتی پوست و اعصاب می‌شوند.

ویتامین B1 برای آزاد کردن انرژی از چربی ها، پروتئین‌ها کربوهیدرات‌ها مورد نیاز است.

ویتامین B2 وB3 برای عملکرد صحیح غدد تیروئید وسوخت و ساز بدن دارای اهمیت فوق العاده زیادی می‌باشد.

ویتامین B6 به کمک عنصر معدنی روی، برروی هضم مواد غذایی تاثیر گذار است.

ویتامین B12 از اعصاب و سلول‌های خونی محافظت می‌کند.

کلسیم و ویتامین D3 برای حفظ سلامت استخوان و دندان ها می باشد.

آهن و فولیک اسید : آهن خون جهت انجام فعالیت‌های طبیعی بدن بسیار ضروری است. اسید فولیک نیز یک ماده غذایی جهت ساخت سلول‌های خونی و همچنین کمک به جذب آهن در بدن می‌باشد. کمبود این ماده موجب  کم خونی  و فقر آهن خواهد شد که عوارض نامطلوبی را در پی خواهد داشت.

ویتامین E و C : ویتامینE  وC حاوی آنتی اکسیدان می‌باشند که موجب پیشگیری از سرطان‌ها و محاظت از سیستم قلبی و عروقی خواهد شد.

زینک: مولتی دیلی سوپرابیون با تامین ویتامین و زینک موردنیاز بدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

قرص کلسیتراسوپرابیون

قرص سوپرابیون کلسیترا مکملی است حاوی سیترات کلسیم ، ویتامین D3، منیزیم، روی، مس، منگنز که برای مفاصل و استخوان‌ها مورد نیاز هستند. کلسیم یکی از عناصر ضروری بدن است. کمبود آن عوارضی را به دنبال دارد، بنابراین برای اینکه مخصوصا در سنین بالا به کمبود کلسیم مبتلا نشویم باید از مکمل‌ها استفاده کنیم . قرص سوپرابیون کلسیترا در سنین رشد می‌تواند برای رشد استخوان‌ها نیز مفید باشد. لازم به ذکر است که این محصول برای افراد با مشکلات کلیوی (به علت کاهش احتمال رسوب کلسیم در کلیه ها و عروق ) است. منیزیم یکی از املاح ضروری هر سلول از بدن شما است. بدن انسان دارای مقدار مشخصی منیزیم است که 60% از آن استخوان و 26% در عضله و ماهیچه‌ها و بقیه در بافت‌های نرم و مایعات بدن وجود دارد. نیمی از ذخایر منیزیم بدن شما درون سلول‌های بافتی و اندام‌های بدن و نیمی با کلسیم و فسفر به شکل ترکیبی در استخوان وجود دارد، که کمبود آن می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد.

خرید محصولات سوپرابیون

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه