معرفی اجمالی مهمترین محصولات شرکت بی اس ان در ایران ( قسمت دوم )

معرفی اجمالی مهمترین محصولات شرکت بی اس ان در ایران ( قسمت اول )

معرفی اجمالی مهمترین محصولات شرکت بی اس ان در ایران امروز میخواهیم محصولات BSN را به شما کاربران و ورزشکاران معرفی و توضیح مختصری برای بالابردن آگاهی شما مطالبی را بازگو کنیم 

 پمپ های انرژی زایN.O EXPLODE :

پمپ ها مکمل هائی  انرژی زا هستند که با افزایش قدرت و انرژی بدن ورزشکار باعث افزایش روحیه و شادابی ورزشکار بویژه در حین انجام تمرینات سنگین ورزشی می شوند که مانع از خستگی ورزشکار شده و به فرد اجازه می دهد تا بیشترین کارائی ممکن را از عضلات در حین تمرینات ورزشی داشته باشد. این مکمل از زمره ی مکمل های PRE WORK یا همان پیش از تمرین است چرا که این مکمل مجموعه ای از محرک ها و آمینو اسیدهایی هستند که پس از وارد شدن در بدن موجب انرژی زائی و افزایش روحیه مثبت در فرد ورزشکار می شود. این مکمل ها عمدتا فاقد چربی و کلسترول هستند و به میزان بسیار اندکی هیدروکربن دارند.از میان پمپ های موجود در بازار پمپ های انرژی زای BSN با نام تجاری N.O EXPLODE   جزو بهترین پمپ های موجود در بازار میباشد بطوریکه در حین تمرین و فعالیت ورزشی سنگین هرگز احساس خستگی نخواهید کرد و در سر تا سر طول تمرین شما را سر حال و شاداب نگه میدارد .در این محصول از مقادیر قابل توجهی کراتین برای افزایش استقامت بدن در حین تمرینات استفاده شده است. ترکیبات موجود در این محصول موجب جذب بیشترین مقدار ممکن از کراتین ، آب ، قند و پروتئین ها شده که خود موجب افزایش حجم و قدرت عضلات میگردد . این محصول مانند تمامی پمپ ها ، قبل از انجام فعالیتهای ورزشی میبایست مصرف شود که با افزایش میزان پمپاژ خون سطح انرژی فرد را بالا برده و استقامت عضلات را افزایش و نیز مانع از رسوب اسید لاکتیک در عضلات که عامل اصلی ایجاد خستگی در بدن است میگردد . آمینو اسیدهای شاخه ای شناخته شده با نامBCAA  که با نام تجاریAMINO-X  در بازار یافت می شوند.

N.O.-X

آمینو اسیدها:

نقش آمینو اسیدها بعنوان عناصر تشکیل دهنده پروتئین ها و نقش آنها در عضله سازی بر کسی پوشیده نیست .شرکت بی اس ان نیز در راستای برآورده کردن نیاز ورزشکاران به منابع آمینو اسیدی ( بی سی ای ای ) این محصول را با نام تجاری آمینو ایکس روانه بازار کرده است این محصول فاقد قندهائی من جمله  لاکتوز بوده و حاوی آمینو اسیدهای شاخه ای لوسین ، ایزو لوسین و والین بوده که برای تامین منابع آمینو اسیدی بدن ضروری محسوب میشود همچنین علاوه بر این آمینو اسیدهای ضروری این مکمل حاوی ویتامین دی برای حفظ عضلات و جلوگیری از عضله سوزی و نیز ویتامین ب 6 برای تنظیم متابولیسم ، کمک به سیستم عصبی و کاهش خستگی بدن ورزشکار میشوددوز مناسب برای مصرف این محصول 5/14 گرم در روز است که می توان قبل از تمرین ، در حین تمرین و یا در پایان تمرین مصرف کرد .محصول آمینو ایکس برای سنتز پروتئین ها و فرآیند آنابولیسم در بدن بسیار مفید بوده و موجب احیای گلیکوژن در بدن میگردد و از سوی دیگر مانع از انجام کاتابولیسم (سوخت و ساز نامناسب سلولهای ماهیچه ای ) در بد ن ما میشود .همچنین در ریکاوری عضلات پس از انجام تمرینات سنگین کمک کرده کرده و استقامت عضلات را در حین تمرینات افزایش میدهد .مکمل آمینو ایکس بی اس ان محرکی قوی برای افزایش استقامت عضلات ، تسریع در روند ریکاوری عضلات پس از تمرینات سخت و فشرده میباشد .

:CREATINE DNA

محصول کراتین شرکت بی اس ان که بصورت پودر و به روش مونو هیدرات تهیه شده است براحتی با سایر محصولات و مکملهای  دیگر ترکیب میشود . برای دریافت بهترین نتیجه بهتر است دوز 3 الی 5 گرمی این محصول را بطور روزانه مصرف کنیم .کراتین مونو هیدرات بی اس ان با افزایش استقامت فیزیکی بدن حین تمرینات مانع از خستگی زود رس ورزشکار در حین تمرین شده که نتیجه این امر افزایش میزان درگیر شدن عضلات در حین تمرین و در نتیجه افزایش حجم عضلات میباشد و این همان چیزی است که فرد ورزشکار ارز یک کراتین عالی انتظار دارد .کراتین موجب می شود تا عضلات در دوره سنگین تمرینات از نظر نیاز به فسفات تامین شود و در نتیجه قدرت و استقامت عضلات را برای انجام تمرینات افزایش یابد و به ذخیره منابع کراتین در عضلات شما کمک شایانی کند .کراتین نیز مانند گلوتامین بی طعم و بی بو بوده و برای همین می توان انرا در ترکیب با سای مکمل ها ویا همراه نوشیدنیهای مورد علاقه تان مصرف کنید .کراتین ماده ایست که بطور طبیعی در مواد غذائی مانند گوشت قرمز و ماهی به وفور یافت می شود ولی این میزان کراتین دریافتی پاسخگوی نیاز فرد بدنساز نیست زیرا در حین تمرینات بدن ورزشکار به شدت تحت فشار بوده لذا برای تامین نیاز بدن به کراتین برای انجام تمرینات مصرف کراتین با کیفیتی مانند CREATINE DNA  که نام تجاری محصول کراتین شرکت BSN است، می باشد.کراتین DNA موجب رشد توده های عضلانی و کمک به بازسازی عضلات و افزایش توانائی و عملکرد فرد ورزشکار می گردد و به واسطه اینکه دفاقد هرگونه ماده افزودنی ، رنگ ، طعم و بو می باشد براحتی با سایر مکمل ها قابل ترکیب و مصرف می باشد.

:GLUTAMINE DNA

محصول گلوتامین BSN  با نام تجاری   GLUTAMINE DNA  روانه ی بازار شده است. ماده ی کلوتامین گرچه جزو آمینواسیدهای غیرضروری بدن است ولی مصرف آن برای افراد بدنساز و یا افرادی که تحت فشارهای سنگین فعالیتی هستند به شدت لازم و ضروری است و نمی توان نقش آنرا نادیده گرفت. از سوی دیگر گلوتامین با تقویت سیستم ایمنی بدن مانع از بروز فعالیتهای عفونت در بدن بویژه پس از انجام تمرینات سنگین می شود.محصول گلوتامین DNA محصولی بسیار مناسب و مطلوب برای عمل ریکاوری عضلات پس از انجام تمرینات شدید می باشد و از سوی دیگر از عضله سوزی در بدن جلوگیری می کند.از دیگر ویژگیهای این محصول می توان به افزایش ذخایر گلوتامین بدن و نیز اثر ضد کاتابولیکی آن در بدن اشاره کرد. این محصول به روش میکرونیزه تهیه شده یعنی ذرات آن برای جذب سریعتر در ابعاد بسیار ریز و کوچک میکرونی فرآوری شده است تا بالاترین عملکرد واکنشی را در انجام فرایندهای بدن داشته باشد. هر دوز مصرفی گلوتامین 5 گرم می باشد که به سرعت در بدن جذب و هضم می گردد. این محصول همانند کراتین کاملا  بی بو و بی مزه بوده و برای همین براحتی با سایر مکمل ها و نوشیدنی های دیگر قابل ترکیب و مصرف می باشد.

خرید محصولات BSN از داروخانه ی پارسین 

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه