معرفی اجمالی  مهمترین محصولات  شرکت بی اس ان در ایران ( قسمت اول )

معرفی اجمالی  مهمترین محصولات  شرکت بی اس ان در ایران

معرفی اجمالی  مهمترین محصولات  شرکت بی اس ان در ایران :شرکت آمریکائیBSN  که در اوایل صده ی جاری  یعنی در سال 2001 کار خود را آغاز کرد خیلی زود توانست در بازار جهانی مکمل های ورزشی، به جایگاهی ممتاز دست یابد بطوریکه امروزه جزء محبوبترین مکمل های بدنسازی در جهان است و طی سالهای اخیر بیشترین جوائز را در حوزه ی محصولات غذائی ورزشی ازان خود کرده است. اما همین کارنامه درخشان و حضور معتبر در عرصه ی مکملهای  ورزشی موجب شده است تا برخی افراد سود جو با نام و اعتبار این شرکت اقدام به عرضه ی محصولات تقلبی و بی کیفیت نمایند لذا برای حصول اطمینان خاطر از خرید محصولات اورجینال شرکت BSN  حتما این محصولات را از نمایندگی های مجاز معرفی شده بر روی وب سایت شرکت راک دارو تهیه نمائید.

معرفی اجمالی  مهمترین محصولات  شرکت بی اس ان در ایران

مهمترین محصولات شرکت BSN  که در بازار ایران موجود می باشند را می توان به 6 دسته کلی طبقه بندی کرد :

الف ) پروتئینهای ترکیبی موسوم به  SYNTHA-6که در سه فرمت ساده ، ایزوله و ایج  وجود دارد.

ب) گینرهای شرکت BSN  که با نام تجاری TRUE-MASS  شناخته می شوند.

ج) پمپ های انرژی زای  N.O EXPLODE   که موجب شادابی و افزایش انرژی در بدن ورزشکار می شوند.

د) آمینو اسیدهای شاخه ای شناخته شده با نام BCAA  که با نام تجاری AMINO-X     در بازار یافت می شوند.

ه ) CREATINE DNA

و ) GLUTAMINE DNA

 پروتئینهای ترکیبی موسوم به  SYNTHA-6:

محصولات سینتا سیکسBSN  همانطور که از نام آن پیداست ترکیبی از 6 نوع پروتئین و ماده معدنی با کیفیت بسیار بالا شامل : بتاکازئین،کازئین، سفیده ی تخم مرغ ، پروتئین کنسانتره شیر ، آلفا میسلر و کلسیم است که به همراه آنزیمهای تسهیل کننده ی هضم این مواد مغذی و با کمترین میزان چربی و قند یک مکمل ایده آل برای ورزشکاران و بویژه بدنسازان می باشد.البته مقدار دوز تعیین شده برای آقایان و خانمها متفاوت بوده بطوریکه مقدار دوز مصرفی توسط  آقایان تقریبا دو برابر خانمها می باشد و البته باید توجه داشت گرچه تنها برای زنان شیرده و باردار و افراد زیر 18 سال موارد منعی برای مصرف سینتا سیکس های BSN  تعیین شده ولی در صورت قطع خودسرانه این محصول و عدم رعایت برنامه تعیین شده توسط مربی برای فرد بدن ساز ، هم از نظر فیزیکی و هم سلامتی جسمانی ممکن است عوارضی غیرقابل پیش بینی در پی داشته باشد.

محصولات سری سینتا سیکس BSN در سه فرمت ساده:  ایج و ایزوله روانه ی بازار شده که در ادامه  به بررسی ویژگی هر یک از آنها می پردازیم.

سینتا۶ ساده:

سینتا۶ :پروتئینی کامل برای ورزشکارانی که به دنبال تامین پروتئین ، کربوهیدرات و چربی بدن خود می باشند. ترکیب این پروتئین به ترتیب از وی کنسانتره،وی ایزوله ، کازئین ، پروتئین ایزوله شده شیر و پروتئین تخم مرغ می باشد و افرادی که در فاز افزایش وزن و سایز بدن هستند این محصول پروتئینی بسیار مناسب برای وعده های اول صبح و همچنین زمان پس از تمرین آنهاست.                                           

مقدار پروتئین ، کالری ، هیدروکربن و چربی این محصول در هر سروینگ به قرار زیر می باشد:

پروتئین 22 گرم                           هیدروکربن  14 گرم

انرژی 200 کالری                        چربی  6 گرم

...................................................................................................................................................

سینتا سیکس ایج :

پروتئین سینتا سیکس ایج  تقریبا مشابه با سینتا سیکس معمولی است با این تفاوت که میزان چربی ، کالری و هیدروکربن آن به مراتب کمتر می باشد. در ترکیب این محصول پروتئین وی کنسانتره، وی ایزوله ، وی هیدرولیز ، کازئین و پروتئین کنسانتره شیر وجود دارد که بسیار مناسب برای وعده های پس از تمرین می باشد.

در هر سروینگ این محصول مقادیر زیر یافت می شود:

پروتئین 24 گرم                            هیدروکربن  6 گرم

انرژی 150 کالری                        چربی  5/3 گرم

سینتا ۶ اج

...................................................................................................................................................

سینتا سیکس ایزوله :

سینتا سیکس ایزوله برای ورزشکارانی که به دنبال خالص ترین فرم پروتئین با هر دو منبع زود هضم و دیر هضم هستند بسیار مناسب است و شرایطی را فراهم می آورد تا افرادی که در کنار جذب پروتئین به دنبال چربی سوزی و رژیم های خاصی هستند را راضی نگاه دارد. این ترکیب از 50% وی ایزوله و 50 % پروتئین شیر ایزوله تشکیل شده است و بسیار مناسب برای وعده های پس از تمرین می باشد که برای افراد با رژیم کاهش وزن ایده آل بوده و از تحلیل عضلات جلوگیری می کند و نسبت به انواع سینتا سیکس ساده و ایج سریع تر جذب بدن می شود.در هر سروینگ سینتا ایزوله مقادیر زیر را می توان یافت :

پروتئین 25 گرم                            هیدروکربن  7 گرم

انرژی 140 کالری                        چربی 5/1  گرم

سینتا ۶ ایزوله

...................................................................................................................................................

 گینرهای شرکت BSN  که با نام تجاری TRUE-MASS  

گینرها عموما محصولاتی هستند که با کمک به افزایش میزان جذب پروتئین در بدن موجب افزایش وزن بدن و حجم عضلات می شوند. گینرها برای افزایش وزن افرادی که به سختی افزایش وزن پیدا می کنند بسیار مناسب است. شرکت BSN نیز در همین راستا اقدام به ارائه  گینرهای خود با نام تجاری TRUE-MASS کرده است که هم اکنون یکی از بهترین انواع گینر موجود در بازار است. گینرهای ترومس برخلاف بسیاری از گینرهای رایج که با ترفندهای گول زننده و بعضا مخاطره آمیز اقدام به بالا بردن وزن بدن و افزایش حجم عضلات می کنند اما محصول ترومس همانطور که از اسمش پیداست بصورتی واقعی و کاملا ایمن برای زبدن اقدام به بالا بردن وزن و حجم عضلات می نماید و به هیچ عنوان در بهبود روند متابولیسم سلولی عضلات و کاهش کاتابولیسم بدن کم نمی آورد و بدن را همواره در بالاترین سطح آمادگی برای دریافت انرژی نگه می دارد. این محصول به لطف وجود پرو تئین های موثر در افزایش وزن و نیز کربوهیدراتهائی که به چربی تبدیل نمی شوند ترومس هم اکنون توانسته به یکی از برترین گینرهای موجود در بازار تبدیل شود.ترومس علاوه براینها حاوی مقادیر قابل توجهی از آمینواسیدهای شاخه ای موسوم به BCAA می باشد گه در رشد ماهیچه ها نقشی کلیدی و اساسی ایفا میکنند.

در هر سروینگ سه پیمانه ای 145 گرمی از این محصول مقادیر زیر یافت می شوند:

پروتئین 46 گرم                            هیدروکربن 76 گرم

انرژی 630  کالری                        چربی 16 گرم

همچنین برای اطلاعات بیشتر و محصولات بیشتر با داروخانه پارسین همراه باشید 

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه