هر آنچه که باید در رابطه با محلول سریتا و رشد و تقویت مژه ها بدانید!

به طور طبیعی، ما در هر پلک حدود 200-300 تار مژه داریم، تقریباً چهار مژه در روز از دست می دهیم و حدوداً سه ماه طول می کشد تا  طول عمر آن ها تمام شود.

استفاده منظم از ریمل مژه می تواند مژه های ما را خشک و شکننده کند و باعث از بین رفتن آن شود. همچنین پاک کردن شدید آرایش می تواند به طور تصاعدی میزان مژه هایی را که هر روز از دست می دهیم، افزایش دهد از طرفی فرکننده های مژه می توانند در پایه مژه های ما فشار ایجاد کنند، و آن ها را زود از بین ببرند. ریمل های بلند و ضد آب حتی تاثیر بدتر هم می گذارند، گاهی اوقات فرآیندهای برداشتن مژه های مصنوعی یا کاشت شده فشرده باعث می شود مژه های ما کاملاً کنده می شود. سپس مسئله وزن مژه های مصنوعی و کشیدگی مژه ها مطرح می شود که می تواند با بارگیری بیش از حد و اعمال وزن زیاد به روی مژه ها آسیب ایجاد کند. در این مواقع است که اهمیت محلول سریتا برای بازیابی مژه ها و رشد و تقویت آن ها مشخص می شود.

محلول سریتا یک فرمولاسیون کارآمد برای تحریک رشد مژه و تقویت فولیکول های مژه است که باعث بازسازی، ضخیم شدن، بلند شدن و حجیم شدن مژه ها می شود، به این ترتیب مژه ها زیبایی و طراوت خود را دوباره به دست میاورند. اگر می خواهید درباره محلول سریتا بیشتر بدانید ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.

شما می توانید تقویت کننده مژه محلول سریتا را از این لینک خریداری نمایید.

محلول سریتا چگونه بر روی رشد و تقویت مژه های ما اثر می گذارد؟

بیماتوپراست، عصاره شبدر قرمز، تریپپتید بیوتینوئیل، پانتنل بیومینتیک، پپتید بیوماتیک، و.. همگی اجزای تشکیل دهنده ی محلول سریتا هستند. محلول سریتا یک راه حل تخصصی برای رشد، تقویت و ضخامت مژه ها است. این محلول سرشار از مواد موثره با تأثیر بر سلولهای فولیکولی مژه است و باعث رشد مجدد مژه می شود. مهمترین ماده فعال در محلول سریتا بیماپوپراست است که تخصصی ترین ماده برای تقویت مژه است. بیماتوپراست فاز رشد مژه (آناژن) را افزایش می دهد و از طرفی فاز ریزش مژه را کاهش می دهد (تلوژن) و بنابراین قدرت، ضخامت و رشد مجدد مژه را افزایش می دهد. همچنین بیماتوپراست با تأثیر بر سنتز ملانین، رنگ مژه ها را بهبود می بخشد. محلول سریتا علاوه بر بیماتوپراست، سرشار از موادی مانند عصاره شبدر قرمز، تری پپتید بیوتینوئیل، پانتنول، پپتید بیومیمتیک، نیاسینامید، بیزابولول و آلوئه ورا با اثراتی مانند افزایش قدرت و جلوگیری از ریزش مژه ها با افزایش سنتز پروتئین های ماتریکس است.

مزایای استفاده از محلول سریتا

  • قدرت و ضخامت مژه ها را افزایش می دهد.
  • ساقه های مژه دوباره رشد می کند.
  • فولیکول های مژه را تقویت می کند.
  • مژه های آسیب دیده را ترمیم و بازسازی می کند.
  • غنی سازی پپتیدها و ویتامین ها برای تقویت مژه
  • رطوبت رسانی مناسب و افزایش خاصیت ارتجاعی مژه ها

چگونه از محلول سریتا استفاده کنیم؟

ابتدا دستان خود را بشویید و تمیز کنید

مژه ها را تمیز کرده و آرایش روی آن را پاک کنید. برای این کار می تواند از ریموور آرایش یا شوینده ها و محلول های مخصوص استفاده کنید.

 برس اپلیکاتور محلول را به پایه مژه بزنید و این کار را از گوشه داخلی چشم شروع کنید و به سمت گوشه خارجی چشم ادامه دهید. بهتر است شب درست قبل از خواب از محلول سریتا استفاده کنید.

محلول سریتا

برخی از دلایلی که نشان می دهد چرا استفاده از محلول سریتا برای رشد و تقویت مژه ها مفید است؟

سرم سریتا یک سرم مژه مغذی، پر از پپتیدها، ویتامین ها و مواد تقویت کننده رشد است.

در آزمایشات بالینی مشخص شدکه 88٪ از آزمایش کنندگان پس از استفاده از محلول سریتا بهبود کلی در مژه های خود را مشاهده کرده اند، و در آزمایشی دیگر 86٪ از آزمایش کنندگان پس از استفاده از محلول سریتا گفته اند که مژه های آن ها ضخیم تر، تقویت شده تر و محکم تر به نظر می رسند.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، این محصول بسیار کار شده و آزمایش شده وارد بازار شده است، و فواید آن از نظر بالینی ثابت شده است. سرم سریتا غنی شده با یک مجموعه مراقبتی مژه ساخته شده که شامل روغن کرچک، ویتامین B5، اسید هیالورونیک و فلوکسان است. 81٪ از آزمایش کنندگان به طور خاص برای محافظت از مژه ها پس از پاک کردن ریمل مژه و ابرو از محلول سریتا استفاده کرده اند، و پس از گذشت بازه زمانی 60 روزه اعلام کردند که مژه های آن ها پرتر شده است.

برخی از نمونه های این محصول حاوی عصاره هسته انگور بوده که ریشه ها را تقویت و تغذیه می کند، عصاره سوئرتیا ژاپونیکا که به افزایش جریان خون در ریشه مژه کمک می کند تا رشد را بهبود بدهد، پنتاپپتید 17 برای تحریک کراتین (پروتئین رشته ای مژه های ما از آن ساخته شده است) و ویتامین B7 که یک بلوک ساختمانی برای کراتین فراهم می کند.

ملاحظات

به خاطر داشته باشید از زدن محلول سریتا به داخل چشم خودداری کنید و بیشتر از میزان مصرف استفاده نکنید.

 

0 دیدگاه

  • تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است...اولین نظر دهنده باشید !

دیدگاه شما

ارسال دیدگاه